Get Adobe Flash player

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO – WYBORCZE „EUROPA DONNA DĘBICA”

IMG 4568W dniu 30 listopada odbyło się Walne Zgromadzenie Członków stowarzyszenia Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA DĘBICA. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności za okres kadencji 2011 – 2015. W sprawozdaniu zwrócono uwagę na liczne konferencje szkoleniowe dla kobiet oraz coroczne stoiska promocyjne podczas Dni Dębicy, jakie stowarzyszenie organizuje. Zarządowi udzielono absolutorium za miniony okres kadencji. Jednocześnie wybrano nowy Zarząd w skład którego weszli:

- prezes Anna Mazur

- wiceprezes Małgorzata Bokota

- sekretarz Maria Zachara – Stępień

- skarbnik Ewa Kocoń

- członek Joanna Żurek – Krupka

Pani Prezes Anna Mazur podziękowała za udzielenie absolutorium i ponowny wybór na funkcję prezesa. Zapewniła jednocześnie, że będzie wspólnie z pozostałymi członkiniami działać tak, aby jak najmniej kobiet z naszego środowiska chorowało i jak najwięcej kobiet dbało o własne zdrowie i życie…..”Jeśli choć jedno życie można uratować to warto działać…”

„TWOJE ZROWIE POTRZEBNE JEST TOBIE I TWOIM BLISKIM”


GALERIA ZDJĘĆ

 

Share

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie EUROPA DONNA  - DĘBICA jest dobrowolnym zrzeszeniem, mającym na celu propagowanie wiedzy na temat raka piersi oraz wspieranie organizacyjne i rzeczowe wszelkich wysiłków na rzecz walki z rakiem piersi.

Rak piersi jest najczęściej występującą chorobą nowotworową u kobiet. W krajach Unii Europejskiej co 2 minuty stwierdzana jest diagnoza raka piersi, co 6 minut umiera 1 kobieta. Badania wykazują, że w Polsce rocznie zachorowuje około 12 tys. kobiet, ponad 5 tys. umiera. Tylko wiedza i powszechna dostępność do badań profilaktycznych oraz nowoczesnego leczenia mogą obniżyć te tragiczne statystyki.

NASZĄ PRACĄ CHCEMY UŚWIADOMIĆ SPOŁECZEŃSTWU, ŻE TYLKO WSPÓLNE DZIAŁANIA PRZYCZYNIĄ SIĘ DO SKUTECZNEJ WALKI Z RAKIEM PIERSISTRONA ARCHIWALNA (nowe okno przeglądarki)

Skontaktuj się z nami

Ruch Kobiet do Walki z  Rakiem Piersi EUROPA DONNA - Dębica

39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 6

tel.  505 855 888, 
       606 189 554,
       502 604 702

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podaruj 1%

Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi „EUROPA DONNA DĘBICA”

Bank PKO SA - Oddział Dębica

66 1240 4807 1111 0000
 5529 8449
Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000 1566 81

 

image3741

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
I FINANSOWEGO WSPIERANIA
NASZEJ CHARYTATYWNEJ DZIAŁALNOŚCI