Get Adobe Flash player

ZAPROSZENIE „TWOJE ZDROWIE POTRZEBNE JEST TOBIE I TWOIM BLISKIM”

W związku z corocznymi obchodami "Breast Health Day" Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA Dębica zaprasza kobiety na Konferencję Szkoleniową, która odbędzie się w dniu 17 października o godz. 12.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta na ul. Ratuszowej.

Program:

12:00 – Otwarcie i powitanie uczestników

12:10 – Wykład dr Bogusława Gawlika „Na raka piersi można nie zachorować. Raka piersi można wcześnie wykryć. Raka piersi można wyleczyć”.

12:40 – Wystąpienie p. Łucji Bielec n.t. badań mammograficznych i cytologicznych – Fundacja SOS Życie

13:00 – Prelekcja p. Anny Mazur n.t. działalności Stowarzyszenia EUROPA DONNA DĘBICA

Po wystąpieniach będzie możliwość zadawania pytań.

Tegoroczna siódma kampania ma na celu promowanie wśród wszystkich dziewcząt i kobiet w Europie zdrowego stylu życia, jako najskuteczniejszej profilaktyki raka piersi. Kampania BHD ma także na celu rozpowszechnianie informacji o możliwościach wczesnego wykrywania i skutecznego leczenia raka piersi.

Za Zarząd

Anna Mazur

Prezes Stowarzyszenia

 

Share

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie EUROPA DONNA  - DĘBICA jest dobrowolnym zrzeszeniem, mającym na celu propagowanie wiedzy na temat raka piersi oraz wspieranie organizacyjne i rzeczowe wszelkich wysiłków na rzecz walki z rakiem piersi.

Rak piersi jest najczęściej występującą chorobą nowotworową u kobiet. W krajach Unii Europejskiej co 2 minuty stwierdzana jest diagnoza raka piersi, co 6 minut umiera 1 kobieta. Badania wykazują, że w Polsce rocznie zachorowuje około 12 tys. kobiet, ponad 5 tys. umiera. Tylko wiedza i powszechna dostępność do badań profilaktycznych oraz nowoczesnego leczenia mogą obniżyć te tragiczne statystyki.

NASZĄ PRACĄ CHCEMY UŚWIADOMIĆ SPOŁECZEŃSTWU, ŻE TYLKO WSPÓLNE DZIAŁANIA PRZYCZYNIĄ SIĘ DO SKUTECZNEJ WALKI Z RAKIEM PIERSISTRONA ARCHIWALNA (nowe okno przeglądarki)

Skontaktuj się z nami

Ruch Kobiet do Walki z  Rakiem Piersi EUROPA DONNA - Dębica

39-200 Dębica, ul. Ratuszowa 6

tel.  505 855 888, 
       606 189 554,
       502 604 702

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podaruj 1%

Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi „EUROPA DONNA DĘBICA”

Bank PKO SA - Oddział Dębica

66 1240 4807 1111 0000
 5529 8449
Organizacja Pożytku Publicznego
KRS 0000 1566 81

 

image3741

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
I FINANSOWEGO WSPIERANIA
NASZEJ CHARYTATYWNEJ DZIAŁALNOŚCI